יום חמישי, 25 ביוני 2009

טיפים לחייזר ממאדים שמתעניין ברכישת תרמוס


טיפים לחייזר ממאדים שמתעניין ברכישת תרמוס:
עליך לזכור חייזרצ`יק שהתרמוס טיפש ביסודו. הוא לא יודע אם בתוכו נוזל קר או חם- הוא פשוט מבודד את מה שבתוכו מול מה שמחוצה לו. התרמוס הוא מבודד ודין ארטיק כדין תה.אממה....כדאי להקפיד על כמה כללי אצבע על מנת לשמור על אפקטיביות הבידוד ואלו הם:
1. למלא את כל תכולתו!!! אחרת שמירת החום/קור תיפגם.

2. לעולם לא למזוג תכולה רותחת בבת אחת לתרמוס בעל פנימית מזכוכית אלא רק לאט לשם השוואת טמפרטורות.אחרת יתנפץ כבודו ולא יגשים יעודו.

3.יש לדאוג לסגירה הרמטית בלבד של הפקק והספל.

4. לא לפתוח ולסגור פעמים רבות מדי-החום/קור בורח מהר ולא ישאר.

5. כדאי ורצוי לשקשק חצי כפית (לתרמוס 1/4 עד 1/2 ליטר) עד כפית (מליטר ומעלה תכולה) אבקת סודה לשתיה עם מים פושרים בתוך התרמוס ולשטוף היטב במים מן הברז-כל זאת בפעם הראשונה שהתרמוס מגיע לביתכם.חייזר יקירי , פעולה זו משולה לביתוק בתוליו של התרמוס והוא עתיד לשמור על בידוד טוב יותר וכן להתחיל את חייו נקי מכל רבב.

6. פקק השעם הוא ידידו הטוב של התרמוסאי המבין. אבי ז"ל שלמה וידר שעיצב את הקולקציה של התרמוסים בחנות תחת המותג "BOREL" נהג לספר בכל הזדמנותבשבחי השעם במגעיו עם נוזלים ובטעם נטול טעמי לוואי של המשקה היוצא מבטן התרמוס.

7. עדיין לא הומצא סטרט -אפ טוב יותר מפנימית הזכוכית כפולת הדופן שמלווה את התרמוס מראשיתו (אולי בכוכבך יש אמצעי בידוד משוכללים יותר) . אבל..לאוהבי תרמוס הנירוסטה (החתיך כשלעצמו) מחכה פעולת הכנה ממושכת בטרם יזכו למצות את מיטב יכולת הבידוד מהתרמוס וזה רק בתנאי של הרתחת מים ושפיכתם לתוך התרמוס לפני שמוכנס אליו הנוזל המיועד לשימוש וזאת על מנת למקסם את שמירת החום. לעניין שמירת קור יש להכניס את תרמוס הנירוסטה עצמו למקפיא ל-20 דקות לפחות ואז למזוג את תכולת המשקה הקר שוב על מנת למקסם את תכונותיו המבודדות.

8.אצלנו חייזר יקר תוכל למצוא תרמוסים לאוכל ולא רק לשתיה וכן מימיית קסם משודרגת שתשמור על הקולה שלכם צוננת במשך לפחות 7 -10 שעות.

9. התרמוס שומר חום וכשמו הוא אוגר בתוכו גם תכונות אסטתיות ונוסטלגיות ואני אומר לך חייזריקו "הראה לי את תרמוסך ואומר לך מי אתה". אצלנו לתרמוסים יש אופי!

10. תרמוס הוא אביזר "חם" תרתי משמע, כדאי ורצוי לתת לו אופי גם בשימוש יומיומי וגם כמתנה למי שאוהבים.

עכשיו חזור לכוכבך והפץ את הבשורה-אצל "וידר" יש תרמוסים מעולם אחר!!!

העלייה 34 ת"א חנות קטנה ומטריפה. 03:6821477

תגובה 1:

  1. אני סטודנטית שנה א' בסטודיו לעיצוב תעשייתי ולא חשבתי על אופציית התרמוס. כל כך טריוויאלי, כל כך שימושי וחשוב ואכן התרמוס נרוסטה חתיך אך גם התרמוסים המעוצבים כאן בהחלט נותנים מראה מגניב ועושה חשק.

    השבמחק